Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

nie wiem, moze to przez to ze Amelia z pania Tautou w roli glownej moim skromnym zdaniem byla jak na film ogólnie totalnym dnem, jak na komedie romantyczna zupelnie nie smieszna ani nie wzruszajaca po prostu kawalek drewna:| ta kobieta ani nie jest ladna ani ponetna, nic... najgorsze, ze pcha sie do "Kod Da Vinci" do filmu na ktory czekam z niecierpliwoscia i coraz bardziej mam nadzieje sie niedoczekac... moze ta pani powinna zostac przy swoich romansidlach a role w kodzie zostawic jakiejs innej aktorce? moze byc pierwsza lepsza nawet tuz po uczelni aktorskiej i bez wyroznienia... aktorke oceniam ponizej normy i krytyki...

mutant191

a jaką aktorkę znasz człowieczku, która Twoim zdaniem by pasowała do Kodu? Poza tym nie pisz, że film Amelia jest do bani, ale, że Tobie się nie podobał, możesz równieżnapisać, że masz spaczony gust i jesteświelkim fanem 4pancernych albo przygód psa cywila... To że Tobie się nie podobał to nie oznacza, że film jest do rzyci. Zresztą jak jesteśtakim wielkim fanem Kodu, zobaczysz jak świetnie Audrey sobie poradzi z tą rolą.

sobanek

jakby nie patrzeć przedstawiłem swoje zdanie na ten temat... o filmie Amelia mam zdanie jak widać w pierwszym poście, nic na to nie poradzę, to że twierdzę, że jest do bani... moje prawo i to moja ocena przecież... nie sugeruję niczego tylko się wypowiadam czyli przedstawiam moje własne zdanie... mam pytanie czy jeżeli nie napiszę wprost, że film mi się nie podobał to od razu znaczy, że jest to złe? niewłaściwe? uwłaczające? raniące? bo nie rozumiem poprostu, dlaczego nie mogę używać słów jakich chcę w danym temacie...

mutant191

Hmm... Twoj nick chyba najelpeij o Tobie swiadzcy mutant191... ;)

fidelio

No to do mutanta przyłącza się Predator , też jej nie lubie i filmów z nią w rolach, również . Jak zobaczyłem ją na premierze Kodu to pomyślałem że to chodzący kawałek listwy lub wieszak, taka chuda że nie idzie patrzeć, i co najgorsze że wystąpiła w takim filmie , taka szkoda że ktoś inny nie dostał zamiast niej tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones