PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011475}

Cisza

Šutnja
6,7 373
oceny
6,7 10 1 373
Cisza
powrót do forum serialu Cisza

Zaskoczenie

ocenił(a) serial na 7

Myślałem, że będzie gorzej. A tu całkiem niezły serial. Parę głupotek scenariuszowych oczywiście było ale i tak ogląda się nieźle. Trochę mnie denerwują jak policja znajduje trupa, ekipa działa, a na drugi dzień przyjeżdża dziennikarz i znajduje leżący na widoku, na samym środku telefon ofiary. No i zakończenie raczej nietypowe. Co nie znaczy, że rozkładające serial.

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Tylko szkoda, że ostatni odcinek nie był dłuższy, chociaż trochę to wyglądało jakby szykowali się może pod drugi sezon .

ocenił(a) serial na 7
darifect

Po zakończeniu widać, że drugi sezon jest możliwy

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

A ja to odebrałem właśnie inaczej. Raczej koniec historii, bo [spoiler] zabili. Jeszcze wracając do samego serialu to również byłem zdziwiony. W tym samym czasie oglądałem również Odwilż, czyli serial premium, a Cisza to chyba zwykły telewizyjniak z mniejszym budżetem, ale znacznie lepszy. Takie połączenie kryminału z dramatem (momentami nawet obyczajówką), ale ogląda się to dobrze. Mamy kilka postaci na pierwszym planie. Nie obserwujemy cały czas tylko pracy detektywów. Sama historia nie powala na kolana, ale jest pokazana w ciekawy sposób.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

to jest prawdziwa historia. https://slobodnadalmacija-hr.translate.goog/vijesti/hrvatska/drago-hedl-upleteni ma-u-aferu-seksualnog-iskoristavanja-djevojcica-iz-doma-nije-se-dogodilo-nista-a -covjeka-koji-mi-je-sve-dojavio-su-zatvorili-na-psihijatriju-i-drzali-ga-pola-go dine-a-bio-je-zdrav-1182996?_x_tr_sl=hr&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Obejrzałeś drugi sezon? Co myślisz o zakończeniu? Dla mnie super. Żałowałam , że się już skończył. Świetny serial.

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Drugiego sezonu jeszcze nie obejrzałem, ale po Twoim wpisie widzę, że warto.

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Zdecydowanie warto. Trup ściele się gęsto. Ten sezon trwa w trakcie wojny w Ukrainie. I na pewno większą rolę w tym sezonie odgrywa Horvatić. Ale nie będę Ci spoilerować. Ja zarwałam noc, by obejrzeć, a rano spałam jak Pan Bóg przykazał, a tu skoro świt o 9.00 sąsiad z wiertarą się zaczaił. Żałowałam, że nie mogę go zabić. To już kolejny film z tego regionu Europy. Jest też świetny serbski serial na HBO także polecam. Wygląda na to, że w krajach byłej Jugosławii jest straszna korupcja i bezprawie. I wciąż widać, że ta wojna jest nadal ogromną traumą. A tak poza tym, to dawno nie widziałam na ekranie kogoś tak pięknego jak aktorka, która gra Olgę. Absolutna piękność nie uważasz?

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Zgadzam się, że jest bardzo piekna. Natomiast nie rozumiem dlaczego w opisie jej sylwetki na Filmwebie napisano, że jest aktorką rosyjską. Wystarczy wejśc na jej konto na Instagramie i tam wyraźnie widać już na profilowym zdjęciu, że jest Ukrainką.

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Dla wielu ludzi Ukraina to nadal Rosja. Dopiero wojna chyba zmieniła świadomość. Pewnie ten profil miała zrobiony przed wojną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones