PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839647}

See

7,4 8 214
ocen
7,4 10 1 8214
See
powrót do forum serialu See

Nie polecam

ocenił(a) serial na 1

Wyjątkowo drogi pomysł na wydanie olbrzymiej kasy w oprawie z ciekawego pomysłu w filmie post katastroficznym na przedstawienie murzyna który robi dziecko białej kobiecie, wychowywać musi ten drugi a do tego inna biała odrzucona chce się zemścić na czarnym lowelasie.
Wszyscy są ślepi tylko murzyn ma wzrok i jego potomkowie z białymi kobietami .
Myślę że są tańsze sposoby na wytłumaczenie białym kobietom i ich czarnym dzieciom gdzie się podział ich ojciec murzyn.

ocenił(a) serial na 1
kattol

Dla mnie wystarczająca była walka w pierwszym odcinku. Walczące między sobą dwie bandy ślepców, parodia. Serial tragiczny, nie wiem jak to coś mogą porównywać z GOT.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tomasz_Gaweda

dokładnie. ta walka była tak grubymi nićmi szyta, że same nici było widać. kupy to się nie trzymało. niby wszyscy ślepi, ale jakby czasami zapominali, czasami jakby odpalały im się zmysły daredevila, żeby potem znów jak ślepe krety latać po omacku. jeśli jakaś konwencja, to niech będzie i konsekwencja. super pomysł, naciągane wykonanie

kattol

Ten mudzyn był jednak antagonistą.  Później się okazuje, że są też i biali widzący. Film jest z gatunku science fiction, kreauje wizję przyszłości po skutkach nieznanego wirusa. Tematyka postapokalipsy. Nie jest to film historyczny więc na luzie można go oglądać. Czysta fantastyka i fikcja. Na planetę malp też się obraziliscie? Do filmu trzeba podejść jak do Star treka lub gwiezdnych wojen.

ocenił(a) serial na 1
michalnachi

Nic nie poradzę że dziś każdy stara się ukryć w filmie przekaz polityczny .
Masz rację że powinien to byś jednak film lekki i prosty,rozrywkowy, w swoim przekazie.

ocenił(a) serial na 9
michalnachi

Świetna reakcja. Dzięki, że ktoś tu jest po prostu kochającym Kino Widzem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
kattol

Jest w tym serialu ogrom absurdów i braku logiki, ale ten komentarz bije je wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones