PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802433}

Skandal w angielskim stylu

A Very English Scandal
7,2 4 464
oceny
7,2 10 1 4464
7,0 6
ocen krytyków
Skandal w angielskim stylu
powrót do forum serialu Skandal w angielskim stylu

:))

ocenił(a) serial na 8

Wyśmienite role i świetna zabawa

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Do tego sposób prowadzenia historii: zabawny, ale nie popadający w błazenadę. A kiedy trzeba też liryczny.

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

"I want to say, congratulations.
- What for? - These are the greatest charges ever levelled against a Member of Parliament, and considering the House of Commons has had 270 years of bastards, liars, perverts, thieves, blackmailers, inbreds and arsonists, - that really is quite an achievement."

I pomyśleć, że wystarczyłoby mu tylko załatwić tę nieszczęsną National Insurance card :D

ocenił(a) serial na 8
_Nikita_

Tak, miałem identyczną myśl na koniec :D

ocenił(a) serial na 8
_Nikita_

Nie wiem. Ten cały Norman, świetnie zagrany, wyglądał na bardzo labilnego emocjonalnie człowieka i jedynie szukał atencji. Przemowa sędziego tendencyjna, natomiast łatwo było zdyskredytować świadków oskarżenia. Zawalili oskarżyciele, którzy może z musu musieli wnieść akt oskarżenia (nie znam procesu karnego w UK). W tamtych czasach społeczeństwo brytyjskie było wciąż bliższe purytańskiej obyczajowości i nie dziwię się, że zapadł taki wyrok.
A osobiście takiego typa jak Norman nie brałbym nigdy na poważnie

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

No i, od 18-tej minuty trzeciej części, dowiadujemy się kto zasiada w Izbie Lordów - rewelacyjne kino - 9/10 !!!

grzybolub

Plus super muzyka, podobała mi się ta lekka konwencja, mogli zrobić z tego dramat.. chociaż i tak mi było żal tego chłopaka…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones