The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 3
odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 119
ocen
6,8 10 1 11119
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Przeciągnięty poprawnie polityczny wątek miłosny wytrącił całkowicie serial z i tak powolnego już tempa. Gdzie te czasy kiedy dało rady kręcić filmy bez seksu gejów i podkreślania orientacji co trzydzieści osiem sekund w co drugiej scenie? Wpływ na fabułę żaden a sceny były po prostu obrzydliwe. Jak tak dalej będą to rozwlekać to dwanaście sezonów będzie mało. Czekamy dalej. :)

użytkownik usunięty
olej93r

W czwartym odcinku, w scenie podczas pieczenia chleba, trzy czwarte czasu będą rozważać nad absurdami otaczającego ich świata, wątpliwościami czy aby zarażeni zasługują na unicestwienie. Pod koniec pojawi się troje nieszczęśliwych homo i wszyscy razem wyruszą w poszukiwaniu kolorowych gaci.

ocenił(a) serial na 8
olej93r

--------------------------------SPOILERY---------------------------------------- ---






Dosłownie w grze Bill też jest gejem i ma chłopa, więc co jest dziwnego w tym że to pokazali w serialu? xD

poorostudomin

To, że miał to być film o zombiakach. W grze podobno jest tylko wzmianka o jego orientacji

emziom

lewary mają ten jeden argument, nie ma sensu dyskutować, logiczne argumenty = homofob

ocenił(a) serial na 8
maximus_

1. nigdzie nie powiedziałem że ktoś jest homofobem
2. nie jestem lewakiem

maximus_

brak szacunku do innego człowieka za coś co tobie nie szkodzi nie jest logicznym argumentem

mQciek2

jakiego człowieka? te istoty często nie są zdefiniowane przecież xD

emziom

Kto ci niby powiedział, że ma być to serial o zombiakach xD? Przecież sama gra opowiada o życiu ludzi w czasach apokalipsy zombi, a nie o napierdalaniu się z nimi jak w TWD. Serial miał za zadanie rozbudować wątki z gry co zresztą ten serial robi zajebiście.

emziom

tlou to jest historia o miłości i potrzebie bliskości. dosłownie to nam serwuje ten odcinek

emziom

Tak, chciałeś filmu o zombiakach, nawalaniu z karabinów i waleniu w pysk. Innych scen nie może być.

poorostudomin

Grałeś w grę? XDDDDDD Tam Ellie z nim jechała grubo i nawet jeśli był cieplaczkiem to nikt się nad tym nie rozwodził przez 50 minut.

ocenił(a) serial na 8
olej93r

Tak grałem w obydwie, i co ma to, że Ellie z nim grubo jechała? xD Będąc szczerym to chciałem to zobaczyć w tym odcinku. A z tym rozwodzeniem się przez 50 minut, żeby zrozumieć i poczuć emocje przy pożegnalnym liście Billa nie obeszło by się bez znania jego historii. Przeczytanie tego listu przez Joela to też bardzo ważny punkt w serialu bo dopiero widać, że jest zdecydowany w 100% co do transportu Ellie do świetlików

ocenił(a) serial na 1
olej93r

Nie wiem po huk wy taki shit oglądacie, przy tym nawet Netflix jawi się jak oaza normalności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones